درباره‌ی بازرگانی برادران بالازاده

گسترش حوزه کسب و کار به فعالیت های بازرگانی از سال 1385 تاسیس دفتر تجاری در چین و گسترش فعالیت در زمینه واردات از سال 2014

چین به عنوان بزرگترین کشور تولیده کننده جهان، به عنوان بزرگترین شریک تجاری کشور عزیزمان ایران نیز شناخته می‌شود. کشور چین به عنوان اولین و بزرگترین بازار هدف جهت تامین نیازهای بازار ایران مورد توجه بسیاری از تجار است.
در این راستا شرکت‌ها و تجار محترم کشورمان روابط مالی و تجاری گسترده‌ای با کشور چین دارند. بدین منظور بازرگانی بالازاده با تاسیس شرکت بازرگانی در استان “ججیانق” چین در سال ۲۰۱۴ شروع به ارائه خدمات بازرگانی گسترده ای به هم وطنان خود نمود.
بازرگانی بالازاده همواره در تمام شرایط تحریمی و بحرانی اقتصادی در کنار تجار محترم بوده و با تجربه چندین ساله در زمینه واردات و ارائه مشاوره در این زمینه، امادگی خود را برای همراهی شما در تجارت با کشور چین اعلام میدارد. ما می‌توانیم تمامی امورات تجاری شما اعم از خرید، کنترل، ترخیص، حمل‌و‌نقل و…را انجام دهیم.

چرا بازرگانی برادران بالازاده ؟

چین برای برخی در کشور ما یک فرصت بزرگ و برای برخی یک تهدید بزرگ به حساب می آید از میان برداشتن این تهدید با کار با تیم جوان پویا و مجرب ما در دستان شماست ما با تجربه گسترده خود در کشور چین در کنار شما هستیم . هدف ما آشنا کردن شما با فروشندگان قابل اعتماد برای خرید تمامی اجناس موردنظر شماست . بدون داشتن یک مشاور مجرب کنارتان تجارت با چین یک کار خطرناک و پرریسک است . شرکت ما یک شرکت فروشنده نیست یک شرکت خدماتی است برای ما مهم نیست کالائی که می خواهید، از کدام کارخانه خریداری شود برای ما مهم این است که بهترین کارخانه برای منافع مشتری ما کدام است . با تیم مجرب و مسلط به زبان های چینی انگلیسی فارسی ترکی در تلاش برای خدمت رسانی به شما بزرگواران به بهترین نحو ممکن هستیم . حتی اگر کارخانه که قصد خرید از آن را دارید مشخص باشد . برای اطمینان از مورد اعتماد بودن و با کیفیت بودن کارخانه و برای عدم بروز مشکل در برقرای ارتباط با کارخانه و برای تولید کالای سفارشی شما بدون نقص و خطا .

آماده ایم تا دفتر شما در چین باشیم

سوالات متداول

ایوو در مرکز استان ژجیانگ و در جنوب شانگهای و هانگژو واقع شده است.فاصله ایوو تا شانگهای 300 کیلومتر و از هانگژو فقط 120 کیلومتر است.استان گوانگ‌دونگ و فوجین در جنوب و منطقه اقتصادی شانگهای در شمال و بندر نینگبو در شرق ایوو واقع شده اند.ایوو محل مناسبی برای توسعه و سرمایه گذاری اقتصادی است.

با تاکسی حدود 4 ساعت و با قطار سریع السیر 2ساعت زمان میبرد یادآوری میشود حرکت با قطار مستلزم رفتن به ایستگاه قطار با مترو میباشد که حدود 2ساعت طول میکشد

ایوو طیف گسترده ای از انواع رستوران ها برای توصیه دارد.غذاهایی از سراسر جهان مانند:غذاهای چینی غذاهای غربی غذاهای مدیترانه ای. رستورانهای ترکی عربی و رستوران های زنجیره ای مک دولاند و کی اف سی در ایوو دارای شعبه میباشند.